ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ХОРЕОГРАФІЧНУ ВИСТАВУ «ПРАВО НАЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

Проблема розповсюдження наркоманії та алкоголізму потребує проведення широкої роз’яснювальної та профілактичної роботи серед населення, шляхом активізації зусиль громадських та освітніх організацій.
Активними учасниками виховання здорового способу життя, особливо серед студентської молоді, з метою запобігання згубного впливу наркотиків та алкоголю, виступають викладачі та студенти кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету.

Ініціатором ідей та двигуном реалізації даних намірів є завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Людмила Андрощук. Саме за її ініціативи та керівництва було створено хореографічну виставу, яка слугуватиме засобом запобігання необдуманих дій та вчинків багатьох людей.
Повідомляємо, що 20 жовтня 2014 року o 16:00 год. в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться хореографічна вистава «Право на життя: хореографія проти наркотиків та алкоголізму». Запрошуємо до перегляду!