ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІЗИТ ДО ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМ. М. ЛЕОНТОВИЧА

ВІЗИТ ДО ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМ. М. ЛЕОНТОВИЧА

Нещодавно викладачі кафедри хореографії та художньої культури Подгорінова Анастасія Юріївна і Тандитна Ірина Сергіївна завітали до Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Леонтовича. Зі студентами-випускниками було проведено майстер-класи із танцювально-рухової терапії та сучасного танцю.

Розпочалася робота із майстер-класу викладача, аспіранта Подгорінової Анастасії Юріївни «Застосування танцювально-рухової терапії у фаховій підготовці майбутнього хореографа». Студенти спробували себе у незвичній формі роботи із тілом, виконуючи вправи «Знайомство. Повтори рух», «Танець семи центрів», «Дзеркало» і «Танцювальний діалог». У процесі роботи виникали позитивні емоції, народжувалися нові ідеї та створювалися спонтанні хореографічні композиції.

Викладач Тандитна Ірина Сергіївна продовжила роботу з учасниками під час майстер-класу «Застосування» техніки «floor work» у процесі вивчення сучасного танцю». Студенти працювали окремо над рухами та їх комбінаціями у партері, після чого поєднали вивчені елементи у цілісний фрагмент хореографічної композиції.

Після практичних занять випускників було ознайомлено із умовами вступу до ЗВО у 2020 році.

Щиро дякуємо викладачам та студентам Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за співпрацю та чекаємо нових зустрічей!

Прокоментуй!  • листопада 20, 2019