ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІЗИТ ДО ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМ. М. ЛЕОНТОВИЧА

ВІЗИТ ДО ВІННИЦЬКОГО КОЛЕДЖУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ІМ. М. ЛЕОНТОВИЧА

Роздрукувати публікацію

Нещодавно викладачі кафедри хореографії та художньої культури Подгорінова Анастасія Юріївна і Тандитна Ірина Сергіївна завітали до Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Леонтовича. Зі студентами-випускниками було проведено майстер-класи із танцювально-рухової терапії та сучасного танцю.

Розпочалася робота із майстер-класу викладача, аспіранта Подгорінової Анастасії Юріївни «Застосування танцювально-рухової терапії у фаховій підготовці майбутнього хореографа». Студенти спробували себе у незвичній формі роботи із тілом, виконуючи вправи «Знайомство. Повтори рух», «Танець семи центрів», «Дзеркало» і «Танцювальний діалог». У процесі роботи виникали позитивні емоції, народжувалися нові ідеї та створювалися спонтанні хореографічні композиції.

Викладач Тандитна Ірина Сергіївна продовжила роботу з учасниками під час майстер-класу «Застосування» техніки «floor work» у процесі вивчення сучасного танцю». Студенти працювали окремо над рухами та їх комбінаціями у партері, після чого поєднали вивчені елементи у цілісний фрагмент хореографічної композиції.

Після практичних занять випускників було ознайомлено із умовами вступу до ЗВО у 2020 році.

Щиро дякуємо викладачам та студентам Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за співпрацю та чекаємо нових зустрічей!

Прокоментуй!  • 20 листопадаа, 2019

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію