ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», яка відбудеться 24 жовтня 2014 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

КОНФЕРЕНЦІЯ МИСТЕЦЬКА ОСВІТА

Тематичні напрями конференції:
1. Філософський аспект мистецької освіти.
2. Гуманізація мистецької освіти.
3. Формування морально-естетичних цінностей засобами мистецтва.
4. Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
5. Інтеграція в системі мистецької освіти.
6. Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
7. Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.

Регламент роботи конференції

9.30 – 11.00 реєстрація учасників конференції (вестибюль корпусу № 3)
9.30 «Мистецький вернісаж»:
– виставка творчих робіт викладачів та студентів мистецько-педагогічного факультету (вестибюль корпусу № 3)
10.00 10.30 кава-брейк
10.00 – 11.00 ознайомлення з навчальними кабінетами та лабораторіями Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
11.00 – 12.30 пленарне засідання (аудиторія № 401)
12.30 – 13.00 обідня перерва
13.00 – 14.00 секційні засідання
14.00 15.30 майстер-клас
з баянного виконавства доктора педагогічних наук, завкафедри інструментального мистецтва Устименко-Косоріч Олени Анатоліївни;

майстер-клас
з мистецтва писанкарства викладача кафедри образотворчого мистецтва Семенової Олени Віталіївни;

майстер-клас
з олійного живопису викладача кафедри образотворчого мистецтва Коваленка Юрія Вікторовича;

15.30 16.00 підведення підсумків роботи конференції

Доповідь на пленарному засіданні –15 хвилин
Виступ на секційних засіданнях – до 10 хвилин
Виступ з інформацією – до 5 хвилин
Виступ з повідомленням – до 3 хвилин

Чекаємо на плідну співпрацю!

З повагою оргкомітет