ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

День народження – найбажаніше свято в році, адже в цей день навколо іменинника відбуваються справжні чудеса і збуваються його мрії і бажання!
Здійснення мрій та справжніх чудес напередодні Нового року ми зичимо доценту кафедри музичного виконавства та вокально-хорових дисциплін, заслуженому працівнику культури України, керівнику народного українського хору «Кобзар» та фольклорного гурту «Софія», незмінному учаснику вокального гурту «Гонта» Семенчуку Василю Васильовичу!

Шановний Василю Васильовичу!

Колектив мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас із Днем народження!
Ми знаємо і шануємо Вас як обдаровану особистість, високопрофесійного педагога, талановитого митця, відданого своїй улюбленій справі.
У цей радісний день зичимо Вам, шановний Василю Васильовичу, міцного здоров’я і щастя, козачого завзяття та довгих років активного творчого життя. Нехай плідними будуть усі Ваші починання, щедро сіється добром і достатком життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутнє.
Нехай і надалі ЗОРЯ БОЖА сяє над Вами, допомагає плідно трудитися на ниві мистецтва і радувати всіх своїм талантом!

Колектив мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ”

1. Щирі вітання з усіма святами! Миру, добра, процвітання!