ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує викладач кафедри хореографії та художньої культури, а також чарівна і весела, добра та привітна людина Псарук Яна Андріївна.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановна Яна Андріївна, вітаємо Вас з днем народження! В цей день Вашого хвилюючого свята бажаємо міцного здоров’я, світлого оптимістичного настрою. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує лише приємні події – успіхи в роботі, душевний комфорт, шану і авторитет.
Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Кафедра хореографії та художньої культури

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. оуум.. Щиро дякую за привітання ))) Це дуже приємно )))