ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «МЕТОДИКО-ВИКОНАВЧИЙ АНАЛІЗ НОКТЮРНІВ ФРІДРІХА ШОПЕНА»

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «МЕТОДИКО-ВИКОНАВЧИЙ АНАЛІЗ НОКТЮРНІВ ФРІДРІХА ШОПЕНА»

5 березня 2023 року викладач кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Біленький Іван Станіславович провів майстер-клас для викладачів та студентів  комунального  закладу «Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» на тему: «Методико-виконавчий аналіз ноктюрнів Фрідріха Шопена» (на прикладі ноктюрна до дієз мінор), зі Франко Мариною, студенткою 4 курсу, 405-ПМ групи відділу музичного мистецтва, КЗ «Уманського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

ОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРАКТИК ТА ПРОГРАМ ПРАКТИК ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВОБГОВОРЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПРАКТИК ТА ПРОГРАМ ПРАКТИК ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

На факультеті мистецтв в он-лайн форматі на платформі zoom відбулося обговорення Положення про організацію практик в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. На засіданні обговорювалися актуальні питання організації та

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні, 15 травня, свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна!Прийміть щирі і сердечні вітання з Днем народження! Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі.

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

05 квітня 2023 року на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося засідання робочої групи із забезпечення змісту та якості освіти з обговорення проєктів освітньо-професійних програм, а саме: Середня освіта (Хореографія)