ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, УКРАЇНО МОЯ!»

Кафедра образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету запрошує вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування віком від 11 до 18 років, а також здобувачів закладів фахової передвищої освіти (коледжів) до участі у Всеукраїнському інтернет-конкурсі художньої творчості «Як тебе не любити, Україно моя!», який проводитиметься з 1 квітня по 30 квітня 2023  р. у м. Умань (участь у конкурсі дистанційна).

Конкурс проводиться серед дітей і молоді в таких вікових категоріях:

• 10-12 років (молодша вікова категорія);
  • 13-16 років (середня вікова категорія);
  • 17-21 рік (старша вікова категорія).

НОМІНАЦІЇ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ:

• – Графіка
  • – Живопис
  • – Digital art (Цифрове мистецтво)

КОНКУРСНІ ВИМОГИ:

Формат роботи з графіки та живопису не менше А3 (297х420 мм) та не більше А2 (594 х 420 мм);

Формат Digital art не менше ніж 1200х1600 пікселів. Роботи подаються у цифровому вигляді (якісні зображення).

До робіт необхідно додавати заявку учасника (Додаток 1), у якій вказати: прізвище, ім’я, вік автора, назву роботи, формат, техніку виконання, повну назву навчального закладу, П.І.Б. вчителя (керівника), контактні дані. Заповнену заявку прохання надсилати у вигляді документу Word!

Твори, що не відповідають вимогам та не мають необхідної документації, журі не розглядатимуть.

Учасники мають право надіслати на конкурс по одній роботі у різних номінаціях.

Дата фінального перегляду, оголошення результатів,  буде повідомлена після 30 квітня.

ОЦІНЮВАННЯ:

• – композиція;
  • – техніка виконання;
  • – творча фантазія, оригінальність мислення та виконання (забороняється копіювання, запозичення композицій тощо);
  • – ступінь емоційного впливу;
  • – рівень володіння обраною технікою, матеріалом;
  • – охайність роботи;
  • – відповідність робіт тематиці й номінаціям конкурсу;
  • – художні навички, що відповідають вказаній віковій групі.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку і якісну фотографію роботи в електронному варіанті для офіційного каталогу інтернет-конкурсу. Заявка на кожного учасника заповнюється на окремому бланку (зразок в Додатку 1). Подача заявок здійснюється до 30 квітня 2023 року на адресу оргкомітету конкурсу:
e-mail: kafedra_om@meta.ua з поміткою «Інтернет-конкурс».

Завантажити (DOCX, 19KB)

Однією із найцікавіших форм творчої колективної діяльності студентів та викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є систематична участь у фестивалях та конкурсах різного рівня. З 24

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ У ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

21 грудня свій ювілейний День народження відзначає кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Щербіна Інна Василівна. Шановна Інна Василівна! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!