ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні викладачі та студенти! Сердечно вітаємо вас з величним християнським святом – Різдвом Христовим, яке сприймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю. Бажаємо Вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, веселих і щасливих свят!
З Різдвом Христовим!

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Адміністрація факультету

Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»Х МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

19 жовтня 2023 р. на базі факультету мистецтв розпочала роботу Х Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». На пленарному засіданні буди розглянуті актуальні теоретичні, законодавчо-нормативні та

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 листопада свій День народження  відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально-хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас   з нагоди  цього свята! З днем народження вітаємо, Від всього

ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ПРИВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні студенти та викладачі! Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині