ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та художньої культури мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, творчий звіт хореографічних колективів.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами хореографічного мистецтва;
2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії;
3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.

СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.

Завантажити інформаційний лист