20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ

ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ

Творчий захід кафедри хореографії та художньої культури представлений на розгляд у конкурсі «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік» у номінації «Кращий творчий захід».

Важко розмірковувати про людське життя, адже це настільки багатогранне явище, що ніяких слів не вистачить, аби розкрити його сутність. Найвидатніші філософи в усі часи намагалися зробити це за допомогою мови образів, звуків, фарб, наближаючись до розгадки великої таємниці. Життя – найбільша цінність, це дарунок долі, яким людина має мудро та виважено розпорядитися. Незважаючи на те, що інколи настають важкі часи, у житті також повно приємних речей, які ми маємо цінувати. У кожного є вибір, кожен має право на життя! Нещодавно в стінах нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась хореографічна вистава, соціальний проект студентів 54 групи мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Хореографія» «Право на життя: хореографія проти наркоманії та алкоголізму». Керівник проекту, режисер-постановник – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Людмила Андрощук.

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

Вистава «Право на життя» покликана розкрити справжню реальність наркозалежності, алкоголізму. Показати, який страшний вплив вона має на людське життя та вберегти наше суспільство від хибних кроків, зробивши які можна так і не повернутися назад!

Увага! Повна версія фільму!

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ» ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

По завершенні вистави, слово до глядачів мала Героїня проекту – Ольга, яка після багатьох років наркозалежності зуміла знайти в собі сили та повернутися, нехай і до скаліченого минулим, але повноцінного та здорового способу життя.

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

Із великою вдячністю Ольга звернулася до свого духовного наставника, людини, яка допомогла їй перебороти в собі пекельну жагу до наркотику, директора реабілітаційного центру «Дорога до життя» Людмили Кокоєвої.

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

В свою чергу пані Людмила закликала всіх присутніх у залі до обачного вибору своєї життєвої дороги. Адже іноді за один хибний крок доводиться розплачуватися все своє життя. 

ВІДБУЛАСЬ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ»

Весь об’єм важкої праці, яку було докладено до процесу створення вистави, не можливо навіть описати словами, але результат того вартий. Такою є думка і автора, і учасників проекту, і його глядачів.
Результатом кваліфікаційної роботи став і мовнографічний опис вистави, який знайшов своє місце на 200 сторінках реального життя, життя яке відродилося мов з попелу після пожежі, але назавжди зосталося понівеченим від болю та тортур.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З ХОРЕОГРАФІЇ

Варто відзначити, що вся праця, яку було проблено в процесі підготовки проекту, охороняється авторським правом! Будь-які операції з матеріалом можуть здійснюватися лише з письмової згоди автора проекту. Всі уачсники вистави отримали документи, які засвідчують їх авторське право!

ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ ПРАВО НА ЖИТТЯ: ХОРЕОГРАФІЯ ПРОТИ НАРКОМАНІЇ ТА АЛКОГОЛІЗМУ

Велика вдячність керівнику та виконавцям, а також усім хто долучився до створення даного проекту! Можливо, когось він навчить по іншому дивитися на життя, цінувати його! І пам’ятайте, кожен має ПРАВО НА ЖИТТЯ! А яким воно буде у Вас, вирішувати тільки Вам! Щасти Вам! Бережіть своє здоров’я!

Більше фото можна переглянути ТУТ

Відгукии та коментарі в адресу проекту:

Хочу выразить огромную благодарность организаторам и всему театральному коллективу за очень красочную, живую, трогательную постановку. Каждая сцена была наполнена глубоким смыслом и не нуждалась в комментариях. Темы постановок, которые взяты из жизни реальных людей, очень актуальны в наше время. Я уверен, что описывая жизненные ситуации и их последствия в такой современной форме, можно повлиять на чей-то неправильный выбор, спасти чью-то судьбу. Зрительская аудитория начиная со старшеклассников школ и старше, нуждается в трезвом взгляде на жизнь, а такого рода постановки, как никогда отражают реальность жизни.

Сергей Норцов

В прошлое воскресенье я смотрела спектакль «Право на жизнь» в исполнении группы студентов из г. Умани. Я не ожидала, что это будет такое замечательное представление! Лично меня оно растрогало до глубины души.
Трагические судьбы нескольких женщин удалось воплотить в танце талантливым студентам. Хореографическая постановка была настолько трогательной и романтичной, что вызывала слезы на глазах не только у меня, но и у других зрителей. В спектакле задействованы и танцы, и прекрасная музыка, и световые эффекты, и, самое главное, интервью с героинями, на жизненных историях которых поставлен спектакль.
По окончании представления зрители очень тепло поблагодарили режиссера –постановщика и всех молодых артистов бурными аплодисментами, желающие даже сфотографировались на память.
Я благодарю Н. Ф. Зайцеву за организацию и проведение такого замечательного мероприятия.

Л. Кузьмина

Дякуємо Вам, за проведений показ соціального проекту «Право на життя: хореографія проти наркотиків та алкоголізму». Колектив дуже професійно та доступно доніс до глядачів тему проблем нашого суспільства. Слід також сказати, що всі, хто відвідав Ваш показ проекту, неодноразово висловлювали вдячність та захоплення. Ще раз дякуємо за все і бажаємо всього найкращого.

Дирекція комунального закладу «Палац культури і мистецтв»
Вишневої міської ради Києво-Святошинського району
Київської області

Большое спасибо, за доставленное удовольствие и переосмышление жизни через этот спектакль! Это просто что то невероятное, эти судьбы людей, которые были воплощены в танце! Спасибо всей группе и особо режисеру, которые нашли время, поставили этот спектакль, нашли время приехать и показать его людям. Этот спектакль просто заставляет задуматься о бренности жизни, о нашем Творце, о любви к окружающим и к себе. Спасибо, что судьбы присутствующих героев, так классно были отражены в спектакле!! Я верю, что этот спектакль будет показан большому количеству людей, которые смогут задуматься о смысле своей жизни! Еще раз СПАСИБО ВАМ!!!

С   уважением   Валентина   Бойко  

Марина: На самом деле скажу «вау!», такие молодые ребята а поднимают такую актуально-тяжёлую тему! А главное – как качественно! Следила за каждым героем и танцоров и просто не могла налюбоваться насколько каждый танцор входил в свою роль! Переживала моменты сцены вместе с ними!  Это просто замечательно! Все было очень доходчиво и понятно в танце!  Очень хотелось бы увидеть Вас ещё раз! Вы – таланты!!!! Отдельное спасибо людям которые вместе с ними работали и помогали в организации потому что важную роль сыграли и люди «за сценой»: свет, звук, аппаратура и т.д. Отличная команда – Божий благословений!))

Руслана: Была на постановке, все было очень круто: свет, музыка, постановки, костюмы, и вообще как сама идея раскрывает нынешнею жизнь…. Мне очень понравилось, как ребята создавали образы тех женщин, тех героинь, которые открывают глаза всему миру и учат людей как не нужно поступать!!!!

Анна: Постановка «Право на життя» торкається найболючіших та найактуальніших з тем нашого сьогодення, тому не може залишити байдужим жодного, хто її хоча б один раз побачив. Я не є винятком. Протягом всього часу динаміка розвитку кожної з історій тримала у напрузі до самого кінця. Режисура постановки та хореографія дуже відверто та по- справжньому відобразили гостру біль людського серця, вчинки, якими ми будуємо або руйнуємо своє життя.

Ангелина: Постановка отличная! Все было замечательно: танцоры, реквизиты, свет. Но самое важное тут – идея. Ребята знают, что делают и для чего. В наше время такие постановки очень актуальны и имеют большое значение для социума. Сколько бы ни было социальной рекламы, она никогда не будет иметь такое влияние на людей как здесь, когда задействован человеческий фактор. Спасибо им большое! Успехов им и новых, гениальных постановок!

Залишити відповідь

Схожі новини

ВІДБУЛАСЬ IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»ВІДБУЛАСЬ IV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕСТЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН»

8 квітня 2021 р. на факультеті мистецтв розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами та учасниками конференції стали Інститут педагогічної освіти і освіти

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗАХІД «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ. КУРС НА УКРАЇНСЬКЕ».ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗАХІД «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ. КУРС НА УКРАЇНСЬКЕ».

В складний для України період, мистецький фронт є надійним тилом. Саме під таким гаслом 22 лютого відбувся творчий захід «Мистецький фронт. Курс на українське». Мета заходу: дати можливість проявити себе

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ФОРМУВАННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ «ФОРМУВАННЯ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ»

ПРОГРАМА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ «Формування художньо-естетичної компетентності» 17 березня 2016 року, що проводиться на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманської загальноосвітньої школи № 1