ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УВАГА! ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2015”!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ - 2015»

Увага! Завершується термін прийому заявок на участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Квітнева феєрія – 2015», який проходитиме 28 березня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Останній термін подачі заявки – 15 лютого 2015 року, яку слід відправити на E-mail: kvitneva_feeriya@meta.ua.
Подання заявки підтверджує Вашу згоду з усіма пунктами положення ІІ Всеукраїнського хореографічного фестивалю «Квітнева феєрія – 2015».
Повідомляємо, що для участі у фестивалі вже подані заявки із Київської, Черкаської, Вінницької, Сумської, Одеської, Львівської, Хмельницької областей.

Завантажити положення фестивалю

Анкета-завка на участь у фестивалі

Контактні телефони:
(067) 810 92 98 – Андрощук Людмила Михайлівна