ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження святкує заслужений працівник культури України, учасник славнозвісного чоловічого гурту «Гонта», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Волошин Петро Миколайович!

Шановний імениннику! З цієї світлої нагоди прийміть наші щирі вітання!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, благополуччя. Нехай притаманні Вам інтелігентність, порядність та професіоналізм, невичерпна життєва енергія приносять успіхи у педагогічній справі. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а Ваші успіхи та досягнення приносять тільки задоволення. Зі святом!

Колектив
мистецько-педагогічного