ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!

ВІТАЄМО ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!

Сьогодні, 20 березня, жителі всього світу відзначають Міжнародний день щастя. Дата святкування була обрана не випадково. 20 березня – День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi и сонце свiтить однакову кiлькiсть часу практично на всiй територiї земної кулi. Таким чином, цей день символiзує рiвне право на щастя кожного мешканця Землi.
Життя прекрасне та дивовижне. Кожна людина в світі має бути щасливою. Щасливі люди – запорука гармонії та злагоди у всьому світі.

schastya

Ми щиро бажаємо всім і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Прийнято вірити, що щасливим буде лише той, хто хоче ним бути!

Будьте щасливими!