ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

5 Серпня об 11:00 на факультеті мистецтв відбулися батьківські збори. Декан факультету – Терешко Інна Григорівна провела консультацію для батьків, розповіла про історію факультету та його основні правила. Батькам та майбутнім студентам було продемонстровано відео-ролик про діяльність факультету та презентації про студентське життя і побут.

На батьківських зборах були розглянуті такі важливі питання:

1. Розпорядок та статут роботи факультету;
  2. Спеціфіка навчання на кафедрах;
  3. Інформація щодо поселення студентів у гуртожиток;
  4. Порядок оплати за навчання.

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ “FORMULA FEST 2024”ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ “FORMULA FEST 2024”

Здобувач вищої освіти факультету мистецтв 54м групи Юрій Борта здобув перше місце на міжнародному конкурсі “Formula fest 2024” у номінації “Академічний вокал” серед професіоналів. Конкурс проходив з 25 січня по

УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ-ХОРЕОГРАФІВ У IV МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ-ХОРЕОГРАФІВ У IV МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ МОЛОДИХ БАЛЕТМЕЙСТЕРІВ “DANCE GENERATION”

27 квітня 2024 року на базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся IV Міжнародний конкурс молодих балетмейстерів “Dance Generation”, організований кафедрою хореографії на чолі з кандидаткою педагогічних наук, доценткою Людмилою Андрощук.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 липня  свій День народження  відзначає   лаборант  кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва   Лівковська Тетяна Олександрівна.  Шановна імениннице! Прийміть  щирі  вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам  міцного здоров’я,