ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

БЕСІДА З КУРАТОРОМ “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

Від початку навчання в УДПУ імені Павла Тичини, зі здобувачами освіти проводяться різні тематичні бесіди. Серед найважливіших – розмова про академічну доброчесність. Нині, дана тема досить активно обговорюється і не лише в освітньому просторі. Вже традиційно, в травні, в період, що насичений науковими заходами, а наші студенти – їхні активні учасники, куратор 22 та 65-м груп, Оксана Валеріївна Сухецька, провела бесіду зі здобувачами освіти та підняла актуальні питання академічної доброчесності: виклики сучасності.

На відеозустрічі було проаналізовано основні положення нової редакції Кодексу академічної доброчесності УДПУ імені Павла Тичини.

Студенти ставили запитання щодо доступних програм для самоперевірки власного наукового тексту на плагіат. Деякі учасники бесіди (Вікторія Левченко) вже стали авторами наукової публікації та щедро ділилися власним досвідом з одногрупниками. А магістранти (Лада Євтушенко) поділилися порадами з написання та підготовки до захисту дипломної роботи.

З метою забезпечення довіри до результатів освіти, творчості та науково-дослідницької діяльності, науково-педагогічні працівники та здобувачі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини керуються етичними принципами та визначеними законом правилами у своїй науковій діяльності та в освітньому процесі, загалом.

21 березня, студенти 42 групи кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін відвідали грандіозну подію, що відбулася в місті Одеса, концерт пам’яті народного артиста України, лауреата національної премії України імені Т.Г. Шевченка,

ЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Дякуючи керівництву університету, наші студенти можуть брати участь у різноманітних міжнародних програмах, фондах, літніх школах (таборах), які передбачають стажування та відкривають перспективи одержати паралельну (подвійну) освіту за кордоном. Студенти спеціальності