ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА! ЕЛЕКТРОННИЙ ВСТУП У 2014 РОЦІ

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА! ЕЛЕКТРОННИЙ ВСТУП У 2014 РОЦІ

З метою удосконалення процедури подачі документів при вступі до вищих навчальних закладів Міністерством освіти і науки України розроблено систему електронного вступу до ВНЗ України.
Зазначена система розрахована на абітурієнтів, які вступатимуть за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти до вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації на І курс денної форми навчання.
Система електронного вступу дозволить:
– вступникам подавати заяви на вступ в електронному вигляді та брати участь у конкурсному відборі не виїжджаючи до обраного вищого навчального закладу;
– удосконалити процедуру подачі документів та уникнути черг у приймальних комісіях під час їх прийому;
– створити рівні умови абітурієнтам для подачі документів незалежно від їх місця проживання.
Подання заяв про вступ в електронній формі розпочалося 4 липня 2014 року. Для подання електронної заяви вступник повинен зареєструватись на Інтернет-сайті за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua.

заявка

Заяви, подані до вищих навчальних закладів в електронній формі, є рівноцінними паперовим заявам поданим під час особистого відвідування вищого навчального закладу.
Нагадаємо, за наказом наказом Міністерства освіти та науки №553 від 7.05.2014, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників цьогоріч розпочинається 11 липня.
Скористатися системою електронного вступу у вищі навчальні заклади у 2014 році можуть вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2014 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2013, 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 роки з конкурсних предметів, визначених правилами прийому у вищі навчальні заклади, зазначає osvita.ua.

Один коментар до “ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТА! ЕЛЕКТРОННИЙ ВСТУП У 2014 РОЦІ”

1. Шановні абітурієнти! Приймальна комісія працює щоденно! Ми чекаємо на вас!