ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ВЗЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «УМАНСЬКА ПИСАНКА»

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ВЗЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «УМАНСЬКА ПИСАНКА»

23 квітня, напередодні свята Великодня, в Уманському центральному парку відбувся фестиваль «Уманська писанка», який зібрав майстрів декоративно-прикладного мистецтва міста та регіону.

Фестиваль -Уманська писанка--6

У святковому дійстві взяли участь і представники факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зокрема, кафедри образотворчого мистецтва. На виставці були представлені вироби з кераміки, витинанки, живописні твори на Великодню тематику, писанки та багато інших цікавих речей. Поєднання майстер-класів та ярмарки знайшло своїх шанувальників. Більше трьох тисяч гостей відвідали фестиваль, отримавши море позитивних емоцій! Дякуємо всім учасникам чудового свята!