ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВИХ ДИСЦИПЛІН ОКСАНА СУХЕЦЬКА ЗАПРОШУЄ НА «МЕСУ МИРУ»

Шановні викладачі та студенти! 27 квітня о18:30 у концертній залі УОМУ ім. П.Д. Демуцького (вул. Садова, 25) відбудеться музична програма «KARL JENKINS. The Armed Man: A Mass for Peace» «МЕСА МИРУ» у виконанні молодіжного хору у складі студентів та викладачів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини та викладачів Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького.
Художній керівник та диригент – Оксана Сухецька.
Соло – Ілона Мельник
Флейта – Єлена Васич