ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ВСЕВОЛОДА МАРКОВИЧА СИРОТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО ВСЕВОЛОДА МАРКОВИЧА СИРОТУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Шановний Всеволоде Марковичу!

Колектив мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сердечно вітає Вас з Днем Народження!
Ми знаємо Вас як неординарну, талановиту особистість, висококваліфікованого, вмілого співробітника, який по праву може пишатися набутим досвідом, духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями. Завдяки наполегливій, творчій праці, компетентності, високому професіоналізму, відповідальному відношенню до роботи Ви здобули шану та повагу серед колег та студентів. Притаманні Вам людяність, відданість справі є гідним прикладом для тих, хто працює поруч з Вами. Ми раді вітати Вас із гідно прожитими літами та хочемо побажати невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчих перемог. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Зі святом!

СИРОТА В.М.

На довгий вік, на многії літа,
На шану від людей, тепло родинне,
Стелися, доле, крізь усе життя,
Лише добром для доброї людини.
Бажаємо, щоб кожне починання
Було успішно втілене в життя,
Нехай людська повага і визнання
Крокують поруч з Вами в майбуття.
Любові Вам і злагоди в родині,
Не знати горя, смутку і біди,

Хай прибуває щедро вам щоднини
Із сонця й вітру, із роси й води!

З повагою, колектив
мистецько-педагогічного факультету