ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

25 квітня у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулись Всеукраїнські змагання зі спортивного бального танцю. Організатором змагань став Клуб танцювального спорту «Art-dance», тренерами якого є викладач кафедри хореографії та художньої культури – Ткачук Дмитро Євгенійович та студентка II курсу спеціальності хореографія – Черевата Катерина.
На змагання приїхали учасники із 6 областей України віком від 4 до 16 років. Зала була прикрашена у патріотичних кольорах, що ще більше підіймало патріотичний дух танцівників. Увесь день у приміщенні панувала приємна, радісна та водночас хвилююча атмосфера.

ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Учасники змагань із задоволенням показували свою майстерність, а батьки та друзі підтримували їх. Наприкінці змагань усі переможці були нагороджені медалями та дипломами.

ВІДБУЛИСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Загалом по закінченню змагання усі залишились задоволеними та повернулися додому з масою позитивних емоцій.
Маючи нагоду, організатори турніру висловлюють подяку всім хто допомагав у проведенні цього чудового дійства, а особливо керівництву, викладачам та студентам мистецько-педагогічного факультету та факультету фізичного виховання.