29 квітня в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Тараса Шевченка відбувся фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці. Взяти участь у феєричному дійстві, а також вшанувати пам’ять відомого корифея танцювального мистецтва прийшли творчі колективи нашого факультету: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (Керівник – Людмила Андрощук) та Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (Керівник – Сергій Куценко).
ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ “НА КІЧЕРІ”