ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНКУРС ГІТАРНОГО МИСТЕЦТВА «FIESTA» 2024

КОНКУРС ГІТАРНОГО МИСТЕЦТВА «FIESTA» 2024

18 – 19 травня 2024 року у м. Черкаси відбувся VI Всеукраїнський учнівський та студентський конкурс гітарного мистецтва «Fiesta», який об’єднав 128 учасників. Результати виступів оцінювало високоповажне журі: Олена Хорошавіна – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри народних інструментів ОНМА імені А. В. Нежданової; Антон Ялоза – доктор філософії з музичного мистецтва кафедри народних інструментів Дніпровської академії музики; Анна Ковальова – викладачка з класу гітари Черкаського музичного коледжу ім. С. С. Гулака Артемовського; Володимир Панюс – викладач гітари Львівського фахового коледжу культури і мистецтв; Лілія Герасимчук – викладач-методист вищої категорії з класу гітари Київської дитячої музичної школи № 22.

За рішенням журі лауреатом ІІІ ступеня стала Світлана Бондаренко (І курс ОС «Бакалавр», клас доцента Анатолія Коваленка).

У рамках заходу пройшли майстер-класи провідних викладачів гри на гітарі. Зокрема, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко провів майстер-клас на тему: «Майстерність гри на гітарі: причини виконавських огріхів».

Адміністрація факультету мистецтв вітає талановиту гітаристку та її керівника з перемогою та бажає подальших творчих здобутків.

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ В УДПУСПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ В УДПУ

27 вересня о 15:00 на спортивному майданчику відбулися традиційні змагання серед студентів УДПУ. Учасники змагались в таких видах спорту: перетягування каната (команда юнаків та команда дівчат), кросфіту, кидки на влучність,

23 квітня студенти факультету мистецтв спеціальності «Хореографія» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини організували благодійний концерт у Центрі соціальної реабілітації дітей інвалідів «Пролісок». Ініціатором благодійного заходу стала студентка ІІ

ІНКЛЮЗИВНА ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ЧАРІВНА РУКАВИЧКА»ІНКЛЮЗИВНА ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ЧАРІВНА РУКАВИЧКА»