ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

Гуртожиток для кожного студента стає другим домом під час навчання. Тут – безсонні ночі за книгами і конспектами, безліч друзів та безтурботні свята у майже родинному колі. Тому кожен мешканець цієї веселої студентської домівки намагається зробити свою оселю якомога кращою.

Цього року традиційно було проведено «Конкурс на кращу кімнату в гуртожитку». Огляд кімнат здійснювався комісією у складі: заступника декана факультету мистецтв з виховної роботи Криворотенко Анастасії Юріївни, практичного психолога Андрієтті Наталі Леонідівни та члена студентської ради Петрової Юлії.

Краща кімната обиралася за наступними критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій, збереження майна, підтримання порядку у місцях загального користування та дотримання правил внутрішнього розпорядку мешканцями кімнати.

Комісія переконалася в тому, що творчі студенти факультету мистецтв не тільки підтримують чистоту і порядок, а й креативно підходять до облаштування своїх кімнат.

Усі кімнати у належному стані, добре обладнані та оформлені з гарним естетичним смаком, однак у гуртожитку № 1 переможцем стала кімната № 451, де проживають: студентка 4 курсу спеціальності «Хореографія» Ірина Харенко, студентка 3 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» Катерина Зубаль та студентка 2 курсу спеціальності «Хореографія» Надія Оленіна.

КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

А в гуртожитку № 2 перемогла кімната № 303, де проживають: студентки 3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Марищук та Аліна Замойська, студентка 5 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Ірина Марченко та магістрантка спеціальності «Образотворче мистецтво» Катерина Кулікова.

КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ В ГУРТОЖИТКУ

Бажаємо нашим студентам комфортного проживання у гуртожитках та веселого, творчого, насиченого яскравими подіями, студентського життя!

Заступник декана факультету мистецтв
з виховної роботи