ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

До уваги студентів, працівників факультету, гостей сайту! З 15 січня адміністрація мистецько-педагогічного факультету оголошує конкурс на «Кращий захід мистецько-педагогічного факультету за 2014 рік». В конкурсі беруть участь заходи наукової, виховної та творчої спрямованості, проведені кафедрами факультету впродовж 2014 року.
Протягом поточного місяця на сайті мистецько-педагогічного факультету будуть розміщуватися анонси заходів, що представлені на конкурс у текстовому, фото та відео форматі.
Переможця конкурсу буде визначено відкритим онлайн голосуванням. Кожен бажаючий зможе лише один раз проголосувати за вподобаний захід у кожній номінації («кращий виховний захід», «кращий науковий захід», «кращий творчий захід»), поставивши відмітку на шкалі опитування в сайт-барі сайту.
За результатами голосування, які будуть оприлюднені на Вченій раді факультету в кінці поточного місяця, переможців конкурсу буде нагороджено дипломами переможців.
Бажаємо успіху та перемоги!

КОНКУРС НА «КРАЩИЙ ЗАХІД МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЗА 2014 РІК»

Адміністрація факультету