ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

Здобувачі 1 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Гримайло Анна, Волошин Єлізавєта, Гулинін Ростислав разом із командою-учасницею інноваційної програми для дітей та молоді UPSHIFT «Open world» з Умані взяли участь у проведенні майстер-класів. Це новий, але цікавий досвід для першокурсників. Перші кроки педагогічної діяльності.

Учасники даної програми допомагають підліткам і дітям з інвалідністю: організацією «Шлях добра» й центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Пролісок» соціалізуватися у суспільстві, розширити можливості їх спілкування для того аби вони не почували себе самотніми.

Даний проєкт проводиться в рамках фонду UPSHIFT.

UPSHIFT – це глобальна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн), отримати менторську підтримку та ресурси, щоб створити соціально важливі проєкти.

Програми UPSHIFT в Черкаській області реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» за підтримки ЮНІСЕФ та Уряду Японії.

СВЯТО, ЩО СПОВНЕНЕ КРАСИ І СОНЯЧНОГО ТЕПЛА…СВЯТО, ЩО СПОВНЕНЕ КРАСИ І СОНЯЧНОГО ТЕПЛА…

Березень – перший місяць весни. Навесні пробуджується усе прекрасне. І дзвінкі дощові краплинки, і перші квіти, зігріті теплими сонячними промінчиками. Місяць березень по-жіночому є особливим. Адже, все найсвітліше, що є

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

5 листопада свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Бурлака Ірина Володимирівна. Шановна Ірина Володимирівна ! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «ДОПОМОЖЕМО ЗСУ РАЗОМ!»

30 квітня відбувся благодійний  концерт «Допоможемо ЗСУ разом!», організований з метою збору коштів для придбання помпової рушниці та дронів для 118 бригади 160 батальйону, в якому несе службу науково-педагогічний працівник