ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ»

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ»

18 грудня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зіркова хвиля хітів».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент кафедри інструментального виконавства Подгорінов Роман (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) виборовши  І місце у  віковій категорії «професіонали» отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)ЗАХИСТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)

Педагогічна практика є складовою частиною професійної підготовки фахівців освітнього ступеня «бакалавр» і «магістр». Педагогічна практика у професійних школах, професійних ліцеях, академічних ліцеях, гімназіях та позашкільній освіті є обов’язковим компонентом процесу

ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

02.12.2020 р., о 9.00 у режимі онлайн (платформа ZOOM) відбулась звітна конференція з виробничої практики для студентів  62М групи денної  форми навчання (спеціальність 014.13 Середня освіта «Музичне мистецтво»).

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇКУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

24 жовтня 2022 року на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності: 014.13 Середня освіта