ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МИСТЕЦЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» У ДІАЗ «СТАРА УМАНЬ»

«МИСТЕЦЬКИЙ ВЕРНІСАЖ» У ДІАЗ «СТАРА УМАНЬ»

25 квітня у виставкових залах Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася урочиста презентація звітної виставки творчих здобутків кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини  «Мистецький вернісаж». На свято завітали представники Уманської міської ради, викладачі й здобувачі навчальних закладів міста, колеги-художники, випускники, а також усі, хто не байдужий до світу мистецтва.

Директор Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» Владислав ДАВИДЮК, відкриваючи захід, розповів про давню дружню співпрацю очолюваного ним закладу і факультету мистецтв,   вручивши подяку.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх тих,  хто у важкій боротьбі за нашу свободу і незалежність віддав своє життя, за нашу  можливість навчатися, працювати, творити та вільно насолоджуватися мистецтвом.

Доцент Ольга МУЗИКА, в.о.  завідувачки кафедри образотворчого мистецтва, коротко розповіла про історію започаткування мистецьких спеціальностей в університеті у 1989 році, створення кафедри, факультету.  За роки своєї діяльності кафедра стала потужним осередком мистецьких традицій Черкащини, організатором багатьох конференцій, семінарів, конкурсів, олімпіад, виставок, різних мистецьких акцій. Експозиція художніх творів, розташована у двох залах, налічує більше 100 експонатів. Це живопис і графіка, виконані у різних техніках (олія, гуаш, акварель, акрил, графітний олівець, туш-перо, сангіна), вироби декоративно-прикладного мистецтва (гобелени, батик, кераміка, витинанки, розписи, писанки, макраме. Є твори, виконані за допомогою цифрових програм, а також художнє фото (Володимир ЛОПУШАН).

Основну частину експозиції складають випускні магістерські й бакалаврські роботи останніх років. Свої роботи представили також викладачі живопису і рисунку Ольга МУЗИКА та Анатолій КОРОЛЬ.

Від колективу Уманської міської ради зі словами привітань звернулася до усіх присутніх начальник відділу туризму Людмила ГЕКАЛЮК, побажавши нових творчих здобутків, цікавих проєктів і  перемог.

З вітальним словом виступила в. о. декана факультету мистецтв, доцент  Інна ТЕРЕШКО, відзначивши, що презентована виставка – подія знакова для міста й університету, адже вона свідчить про вагомий професійний і творчий потенціал колективу кафедри.

Привітав із мистецькою подією колег  Голова творчого об’єднання «АртУмань» Сергій ШАНДРА, підкресливши, що більшість викладачів і випускників кафедри є активними учасниками всіх мистецьких акцій, виставок, проєктів. Подяку за цікаву й неординарну експозицію висловили відомий уманський художник-графік  Василь ВЛАСЮК; старший науковий співробітник картинної галереї Валентина  КОРОБАНЬ; художник, наш випускник  Володимир ХАРИТОНОВ.

Колектив кафедри висловлює щиру подяку за музичний супровід презентації, створення святкової атмосфери учасникам народних аматорських колективів нашого університету: «Ренесанс» (художній керівник – доцент Тетяна РАДЗІВІЛ), «Акварелі» (художній керівник – доцент Віра КАЛАБСЬКА), «Музичні візерунки» (художній керівник – доцент Владислав ГУСАК)! Також керівництву і співробітникам ДІАЗ «Стара Умань» за допомогу у підготовці експозиції!

Виставка експонуєтся на адресою м. Умань, вул. Небесної Сотні, 31, протягом місяця. Запрошуємо всіх поціновувачів прекрасного  на спілкування з мистецтвом! Бажаємо позитивних вражень і емоцій, яких сьогодні так не вистачає! Скорішої нам ПЕРЕМОГИ! Все буде УКРАЇНА!!!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Вітаємо з Днем народження старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, талановитого педагога та музиканта Надію Андріївну Балдинюк! Шановна Надія Андріївна! Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Зичимо Вам міцного

У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!У ДОБРУ ПУТЬ, ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

31 серпня на подвір’ї корпусу №3 університету відбулося традиційне свято нашого вишу ‒ посвята першокурсників у студенти, привітати яких прийшли студенти-старшокурсники, викладачі, декани, ректорат та багато високоповажних гостей. Урочистості відкрив

ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ВИПУСКНА АТЕСТАЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Напередодні новорічних свят на кафедрі образотворчого мистецтва  відбулася підсумкова атестація здобувачів ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво): комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» (19