ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛИСЯ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

У суботу, 3 грудня 2016 року, на факультеті мистецтв відбулися батьківські збори, на які були запрошені батьки студентів першого та другого курсу.
Із вступним словом до присутніх звернулася в.о. декана факультету мистецтв Терешко Інна Григорівна. Декан повідомила про успіхи студентів та про основні вимоги до них, представила результати успішності студентів за підсумками рубіжної атестації.

Наступним мав слово заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Король Анатолій Миколайович, який повідомив батьків та студентів про графік освітнього процесу, строки проведення сесій, здачу заліків та екзаменів.

Із творчими досягненнями студентів у виховній роботі факультету ознайомила батьків заступник декана з виховної роботи, викладач кафедри хореографії та художньої культури Грошовик Ірина Сергіївна.

Завершились батьківські збори концертом, який підготували студенти першого курсу для своїх батьків та викладачів.

Батьки мали змогу поспілкуватися із кураторами груп у яких навчаються їхні діти, викладачами, представниками деканату.