ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Серед присутніх гостей – випускники загальноосвітніх закладів та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії та подальшого професійного розвитку.

Програма Дня Відкритих дверей була досить різноманітною. Майбутні абітурієнти мали змогу відвідати заняття, а також майстер-класи викладачів факультету мистецтв, побувати в творчих майстернях і танцювальному залі. Переглянути виставку художніх робіт студентів кафедри образотворчого мистецтва, розташованих в холі нового корпусу УДПУ ім. П. Тичини.
В цей по справжньому зимовий день, запрошених гостинно зустрічали та пригощали гарячим чаєм з печивом. В дружній атмосфері, за круглим столом завідувачі кафедр надавали майбутнім абітурієнтам консультації та детальну інформацію про умови навчання в УДПУ ім. П. Тичини, про виховне та культурне життя факультету.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович, який розповів про організацію освітнього процесу та можливість навчання за програмою подвійного диплому.

Завідувачі кафедр ознайомили майбутніх абітурієнтів із специфікою освітніх програм за якими здійснюється підготовка фахівців та розповіли про можливості майбутнього працевлаштування.

Заступник декана з профорієнтаційної роботи, викладач кафедри хореографії та художньої культури Бикова Ольга Вікторівна, ознайомила учнівську молодь із умовами вступної компанії 2017 року та проведення ЗНО.

Завершилася зустріч зі вступниками святковим концертом за участю студентів та викладачів факультету мистецтв. Майбутні абітурієнти з великим задоволенням зустрічали кожен виступ учасників концерту.

Щиро вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей на факультет мистецтв ! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!

Заступник декана факультету мистецтв
з профорієнтаційної роботи