ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР»

11 вересня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Магістр» (інструменталістів) спеціальності 025 Музичне мистецтво заочної форми навчання.

Практична підготовка є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань 02 Культура і мистецтво за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх викладачів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною педагогічною діяльністю.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання виробничої педагогічної практики та розкрила особливості її проходження. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано методичні рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту виробничої педагогічної практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКАЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У 2014 році відзначається 200 річниця з дня народження Великого Кобзаря. 19 листопада студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету відвідали музей Тараса Григоровича Шевченка в с. Шевченковому Звенигородського р-ну Черкаської обл.

СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВСТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

У рамках заходів до Днів науки 20 квітня 2017 р. Радою молодих науковців та дослідників, Студентським науковим товариством факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено ІV Всеукраїнську студентську науково-практичну

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ

Сьогодні на факультеті мистецтв відбулася настановча конференція до виробничої практики для студентів 4 курсу напрямів підготовки 6.020202 Хореографія, 6.020204 Музичне мистецтво та 6.020205 Образотворче мистецтво. На початку роботи конференції заступник