ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ У СЛОВАЧЧИНІ

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ У СЛОВАЧЧИНІ

26 – 31 березня 2015 року у м. Ліптовський мікулаш (Словаччина) відбувся ХІ Міжнародний конкурс-фестиваль молодих виконавців «Mountain constellation – aspiration, fantasy, flight», на якому здобув перемогу у номінації «Інструментальний жанр» студент ІІІ курсу кафедри інструментального виконавства мистецько-педагогічного факультету Уманського державного університету імені Павла Тичини Олександр Черевченко (клас доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри інструментального виконавства Олени Устименко-Косоріч).

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ У СЛОВАЧЧИНІ

Серед 40 учасників з різних країн світу (Греції, Македонії, Сербії, Боснії та Герцеговини, Словаччини, Чехії, Словенії, Угорщини, Росії, Румунії, України та ін.) Олександр Черевченко переконав Міжнародне журі високим рівнем виконання конкурсної програми у номінації «Інструментальний жанр», які одноголосно визначили Олександра переможцем.

ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ У СЛОВАЧЧИНІ

Така почесна Міжнародна оцінка виконавської майстерності нашого студента свідчить про високий педагогічний рівень наших викладачів, провідний статус музичної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на світовій арені.