20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Невід’ємною частиною професійного становлення майбутнього вчителя хореографії є практика у загальноосвітніх та мистецьких навчальних закладах.
На кафедрі хореографії та художньої культури відбулася підсумкова конференція з виробничої практики студентів денної форми навчання, зокрема здобувачів вищої освіти 41, 44-а, 44-б груп спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) та 46 групи спеціальності: 024 Хореографія ОС «Бакалавр».
Захист практики проходив дистанційно на он-лайн платформі Zoom. На конференції були присутні: керівник виробничої практики – СИЗОНЕНКО Вікторія Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хореографії та художньої культури; методист – РЕЗНІЧЕНКО Ірина Генадіївна, кандидат пед. наук, доцент кафедри виховних технологій та педагогічної творчості; здобувачі вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія.
Студенти проходили виробничу практику терміном з 1.02.2021 по 12.03.2021 на базі навчальних і мистецьких закладів різного рівня та в приватних хореографічних колективах.
Педагогічна практика спрямована на закріплення і поглиблення теоретичних знань з методики викладання хореографії, на усвідомлення труднощів та специфіки педагогічної діяльності. Вона забезпечує більш глибоке засвоєння змісту хореографічної діяльності і дає змогу втілити набуті студентами знання, вміння та навички у процесі роботи з дітьми.
Мета педагогічної практики полягає в усвідомлені студентами-практикантами сутності й особливостей хореографічної навчальної діяльності та набутті й удосконаленні умінь та навичок, необхідних для успішної роботи.
Під час проходження практики студенти-хореографи мали змогу випробувати свої сили у проведенні занять з хореографії, керуванні колективом, постановці дитячих танцювальних номерів, підготовці дітей до участі у концертах і конкурсах, організації культурно-масових заходів тощо.
Усі здобувачі вищої освіти успішно впоралися з поставленими завданнями та відмінно захистили виробничу практику, доповідали про власний досвід роботи з дітьми, відзначали досягнення і труднощі в роботі хореографа. Відповіді студентів на запитання комісії були ґрунтовними та аргументованими.
Адміністрація факультету мистецтв, кафедри хореографії та художньої культури висловлюють вдячність очільникам баз практик, за надану можливість та комфортні умови проходження практики студентами УДПУ імені Павла Тичини.

Залишити відповідь

Схожі новини

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні друзі, колеги, студенти, дорогі українці! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни,

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ДВОТУРОВОГО –КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ SEA STARS ROMANIA 2023ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ДВОТУРОВОГО –КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ SEA STARS ROMANIA 2023

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник Маркіна Вікторія Василівна) брав участь у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «SEA STARS ROMANIA 2023», який відбувся

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ НА ЗДОБУТТЯ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР»

26 квітня 2021 року дистанційно в режимі он-лайн відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» 268 групи заочної форми навчання кафедри інструментального виконавства ОПП «Музичне мистецтво (Інструментальне