ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

Традиційно наприкінці травня відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, теорії і практики рисунку, теорії і практики живопису.

Здобувачі освіти презентували свої творчі досягнення спрямовані на розвиток креативності й художньої майстерності. Практичні завдання мали різні акценти спрямовані на розуміння композиційних законів, сприйняття кольору, вміння працювати різними техніками і матеріалами. На перегляді були представлені роботи різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Переважна більшість здобувачів отримали позитивні оцінки і завдання на літні канікули!

Хочеться побажати усім студентам гарного відпочинку, міцного здоров’я і подальшого художньо-творчого зростання!

Дякуємо нашим мужнім Захисникам за можливість жити, вчитися і творити! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ЩОРОКУДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ ЩОРОКУ

Події Євромайдану змінили українську історію, сколихнули весь світ, а головне – перевернули світогляд мільйонів українців. День Гідності та Свободи щороку відзначається 21 листопада. Свято встановлене «з метою утвердження в Україні

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»