Підведено підсумки Регіонального інтернет-конкурсу художньої творчості «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!», який проходив на кафедрі образотворчого мистецтва
Конкурс проводився серед вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів мистецького спрямування Черкащини, віком від 7 до 18 років у таких вікових категоріях: 7-10 років (молодша вікова категорія); 11-14 років (середня вікова категорія); 15-17 років (старша вікова категорія).
Учасники конкурсу представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в таких художніх техніках: графіка, живопис, DIGITAL ART (Цифрове мистецтво).
Усі конкурсанти приємно вразили своєю креативністю та високою майстерністю.
Роботи були чудові й різнопланові, тому складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!
Усі учасники конкурсу нагороджені дипломами різного ступеня, а їхні керівники – подяками.
Автори найкращих робіт отримали вищий ступінь нагороди ГРАН-ПРІ та грошові винагороди.
За результатами конкурсу ГРАН-ПРІ отримують:
Шевченко Владислав (молодша вікова категорія) у номінації «живопис» учень НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Джугостранська Ірина (середня вікова категорія) у номінації «Digital Art» учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;
Солод Анна (середня вікова категорія) у номінації «живопис» учениця НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Кундельська Валерія (середня вікова категорія) у номінації «графіка» учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14;
Гонтар Антон (середня вікова категорія) у номінації «живопис» учень НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Буряк Олександра (середня вікова категорія) у номінації «живопис» учениця Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова .
Дипломи переможця І ступеня отримують:
Мазуренко Марія, Разобей Ілля , Смульська Ольга , Стеценко Кароліна, Зрайченко Максим , Козоріз Олександра , Костюк Анна , Мисько Олександра , Радіонова Поліна , Раушенбах Аделіна , Шевченко Вікторія, Яремчук Дар’я , Телещук Заріна – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Ситник Крістіна, Черній Артем, Гавришенко Анастасія, Мельник Діана – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова;
Карпенко Віра, Бамбула Валерія , Майборода Анна – УНВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 – колегіум»;
Гончарук Володимир – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9;
Богуш Софія, Макарова Тетяна, Лапуцька Валерія – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана;
Булеца Анна – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14;
Боляча Вікторія, Коленченко Віталіна , Тіткова Анастасія – Верхняцька дитяча школа мистецтв;
Тернесюк Владислав, Жук Софія, Романюк Анна, Шаповал Крістіна –Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука;
Андрущенко Вікторія, Піддубняк Вероніка – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів.
Щиро дякуємо всім вчителям і викладачам образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:
Світличній Майї Едуардівні, Петровій Юлії Ігорівні – НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»;
Половець Діані Станіславівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова;
Олійнику Григорію – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9;
Бутенко Галині Борисівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана;
Нижник Людмилі Михайлівні – Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14;
Щербатюк Ганні Вікторівні, Бондар Людмилі Володимирівні – УНВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія»;
Коротинській Ірині Вікторівні, Кроник Ользі Павлівні – Верхняцька дитяча школа мистецтв;
Деркач Тетяні Олексіївні – Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів;
Дунаєвій Ліні Володимирівні – Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»;
Мустафіній Галині Іванівні – НВК «Уманська міська гімназія – школа
естетичного виховання»;
Павлова Алла Анатоліївна – Студія образотворчого мистецтва, Уманський міський центр позашкільної освіти “Територія творчості”;
Козиненко Тетяні Михайлівні – Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;
Кондратюк Наталії Вікторівні – Христинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1 ім. О.Є. Корнійчука;
Шепель Тетяні Валеріївні – Бердянська дитяча художня школа, Академія “Шаг” Графічний дизайн;
Антонь Марині Юріївні – Санаторна школа з дошкільниками групами комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія”.
Бажаємо всім творчого натхнення, перемоги, тепла і добра, здійснення планів і втілення мрій! Нехай все буде добре і все буде Україна!