ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕДСТАВНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ЗАВІТАЛИ З ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ ДО ЧОРТКІВСЬКОГО ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕДЖУ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА БАРВІНСЬКОГО

7 жовтня представники факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини завітали з дружнім візитом до Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського. Гостинно приймали своїх колег заступник директора з навчальної роботи Жара Оксана Вікторівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Безпалько Ольга Миколаївна та завідувач відділом музичного мистецтва Щур Федір Федорович.
Викладачі університету отримали докладну інформацію про спеціальності коледжу, кількість та роботу творчих колективів, зручність розташування навчальних корпусів та аудиторій, мали змогу помилуватися витворами мистецтва студентів коледжу.

Студенти спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Початкова освіта. Хореографія» отримали загальну інформацію про спеціальності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Про творчі колективи університету та можливість подальшої творчої реалізації розповіла студентам коледжу концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Доніна Олена Юріївна.

Адміністрація факультету мистецтв та колектив кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва дякує викладачам та студентам Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського за гостинність, бажає успіхів у навчанні, педагогічній діяльності та нових творчих здобутків. Сподіваємось на подальшу співпрацю.