ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ БЛИСКУЧА ПЕРЕМОГА ХОРЕОГРАФІЧНИХ КОЛЕКТИВІВ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ХОРЕОГРАФІЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ

Сьогодні хореографічні колективи факультету мистецтв кафедри хореографії та художньої культури повернулися із стародавнього міста Чернігів, де із великим успіхом представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на III Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «PLANETA DANCE FEST». Директор фестивалю – голова Спілки хореографів м. Чернігова Наталія Хольченкова.

Поїздка на фестиваль відбулася за сприяння голови профкому університету, кандидата сільськогосподарських наук, доцента Олександра Семеновича Осадчого.

Фестиваль

Цього року у фестивалі прийняли участь понад 75 хореографічних колективів України та Білорусії. Фестиваль проходив на сцені обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, який розташований в самому центрі Чернігова.

У номінації «Народний танок», вікова категорія – «дорослі» (формейшн) свою майстерність демонстрував народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина». Художній керівник – Сергій Куценко.

За виконання молдавського народного танцю «Весняна хора» колектив став золотим призером і отримав диплом І ступеня.

І мвсце Весняна хора

А також за виконання хореографічного твору нагороджений дипломами «Кращий номер фестивалю», «За високий рівень виконавської майстерності».

За високий рівень виконавської майстерності Весняна хора

Кращий номер фестивалю Весняна хора

За виконання турецького народного танцю «Халай» колектив вдруге став золотим призером фестивалю у цій же номінації, і отримав диплом ІІ ступеня.

ІІ місце Халай

А також за виконання хореографічного твору нагороджений дипломами «Кращий номер фестивалю», «За створення яскравого сценічного образу».

За створення образу Халай

Кращий номер фестивалю Халай

У номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія – «дорослі» (формейшн) із великим успіхом прийняв участь народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві». Художній керівник – Людмила Андрощук.

За виконання хореографічної композиції «Народження мрії» колектив став золотим призером і отримав диплом І ступеня.

І місце Народження мрії

А також за виконання хореографічного твору нагороджений дипломами «Кращий номер фестивалю», «За оригінальність теми хореографічної постановки».

Кращий номер фестивалю Народження мрії

За оригінальність теми Народження мрії

За виконання композиції «Така як ти» колектив вдруге став золотим призером фестивалю і отримав диплом ІІ ступеня у номінації «ВТК» (дорослі, мала група).

ІІ місце Така як ти

У цій же категорії, у номінації «Дует» приймали участь студент 4 курсу Олександр Піщаний та випускниця 2015 року Анна Медвідь. Учасники отримали диплом ІІ ступеня за виконання хореографічної постановки «Це не любов» (Постановка – Анни Медвідь).

Дует ІІ місце

За виконання хореографічної композиції «Плащ тореадора» колектив став срібним призером і отримав диплом І ступеня.

І місце Плащ тореадора

А також за виконання хореографічного твору нагороджений дипломом за «Кращу балетмейстерську роботу».

Краща балетмейстерська робота Плащ тореадора

Варто зазначити, що це ще не всі нагороди, які привезли учасники та керівники колективів. За плідну, самовіддану працю, естетичне та культурне виховання молоді, вагомий внесок в розвиток хореографії України та активну участь у ІІІ Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «PLANETA DANCE FEST» керівники колективів – Людмила Андрощук та Сергій Куценко, нагороджені дипломами начальника управління культури Чернігівської міської ради Ю.В. Ткач та Голови спілки хореографів м. Чернігова Н.М. Хольченкової.

Керівнику

Також учасники хореографічних колективів та їх керівники отримали спеціальну премію фестивалю «PLANETA DANCE FEST» диплом «Mega Dance star».

Колективу

Отож, вітаємо учасників хореографічних колективів «Візаві» та «Яворина», а також їхніх керівників Людмилу Андрощук та Сергія Куценка із блискучою перемогою у ІІІ Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «PLANETA DANCE FEST». Бажаємо Вам процвітання, творчого натхнення та незгасаючої енергії!

Усі учасники хореографічних колективів «Візаві» та «Яворина», а також їх керівники, висловлюють велику вдячність за підтримку декану факультету мистецтв, заслуженому працівнику культури України, доценту Леоніду Петровичу Ятлу.

Особлива подяка висловлюється голові профкому університету, кандидату сільськогосподарських наук, доценту Олександру Семеновичу Осадчому, який безвідмовно відгукнувся на прохання учасників та керівників колективу і забезпечив їх транспортним засобом. Дякуємо Вам Олександре Семеновичу, що надали можливість прийняти участь у фестивалі!