ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВО-ТВОРЧОГО ПРОЄКТУ «СЛЬОЗИ ЗЕМЛІ»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВО-ТВОРЧОГО ПРОЄКТУ «СЛЬОЗИ ЗЕМЛІ»

Наприкінці червня 2023 року відбулася презентація науково-творчого проєкту «Сльози Землі» за участі здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП «Хореографія» та другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Середня освіта (Хореографія)», присвячений проблемам екології.

У процесі роботи над проєктом здобувачі набували навичок та компетентностей, направлених на досягнення глобальних цілей сталого розвитку до 2030 року, проголошених резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 25 вересня 2015 року № 70/1, визначених Указом Президента України від 30 вересня 2019 року № 722, а саме: відповідальне споживання та виробництво, пом’якшення наслідків зміни клімату, збереження морських ресурсів, захист та відновлення екосистем суші.

Проєкт складався із окремих хореографічних композицій, які висвітлювали проблеми забруднення повітря, води, землі, знищення видів, радіаційне забруднення, стихійні лиха, вплив війни на природу тощо:

• «Первозданна краса природи»
  • «Виснаження ресурсів та забруднення Землі»
  • «Втрачена гармонія»
  • «Темна вода»
  • «Невидима отрута»
  • «Тепло, що спалює серце»
  • «Чорною стає планета»
  • «Нищівне полювання»
  • «Вільне дихання планети»
  • «Зелене золото планети»
  • «Стихійні лиха: пожежі»
  • «Обійми пекла»
  • «Руйнівний ритм землі»
  • «Руйнуюча радіація»
  • «Світ задихається»
  • «Екоцид: війна, що руйнує природу»
  • «Мир. Очищення. Відродження».

Науково-творчий проєкт «Сльози Землі» покликаний привернути увагу суспільства до глобальних екологічних проблем засобами мистецтва танцю.

АЛЬФА. ЕПІЗОД ІАЛЬФА. ЕПІЗОД І

2020 рік видався непростим випробуванням для всього людства. Для більшості людей різного віку та роду зайнятості довелося переглянути, змінити або й зовсім викреслити важливі заходи, плани, зустрічі…  І саме у

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

08 червня 2022 року у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти світу». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства

ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»ВІДБУЛИСЯ XVI МІЖНАРОДНІ ПЕДАГОГІЧНО-МИСТЕЦЬКІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ «НЕПЕРЕРВНА ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА ХХІ СТОЛІТТЯ: ДОСВІД, ІННОВАЦІЇ, ТЕНДЕНЦІЇ»

6 грудня 2018 р. на базі Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України відбулися XVI Міжнародні педагогічно-мистецькі читання пам’яті професора О. П. Рудницької «Неперервна педагогічна освіта ХХІ століття: досвід, інновації, тенденції».