ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

ПРО ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнів середніх та молодших класів взяти участь в загальноміському конкурсі учнівської творчості «Ми малюємо весну», який відбудеться 13 березня (для учнів середніх класів) та 16 березня (для учнів молодших класів) о 14:00 год. в за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28, новий корпус УДПУ імені Павла Тичини, аудиторія № 106.