ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРО ТВОРЧУ СПІВПРАЦЮ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І ШКОЛУ

ПРО ТВОРЧУ СПІВПРАЦЮ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ І ШКОЛУ

Період співпраці нашого факультету мистецтв і школи можна охарактеризувати як період утвердження і зросту студентів не лише професійного, але й особистого. Це період певних професійних випробувань, які дають відповідь на те, чи кожний з нас насправді зможе у майбутньому бути учителем.

Вже протягом довгого часу студенти факультету мистецтв співпрацюють з учителями та учнями Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Другий рік поспіль вони є учасниками конкурсів «Міс 4 школи» та «Містер 4-ої школи». Так, у Будинку вчителя відбувся конкурс серед старшокласників «Містер 4-ої школи», у якому активно були задіяні студенти 42 та 48 груп факультету мистецтв, які яскраво продемонструвати свої вокальні та сценічні здібності.

Це студенти 42 групи: Замойська Аліна з піснею «Drag Me Down», Шинкарук Анастасія з композиціями «Пускай счастливые часов не наблюдают» і «Просто будь счастливой». Студенти 48 групи: Борило Тетяна з піснею «At last» і Лавриненко Надія з піснею «Де ти тепер».

Ткачук Юлія – увійшла до складу членів журі. Організатори та учасники заходу були раді зустрічі з нашими студентами, які вкотре переконали усіх присутніх у своїй професійній вокальній майстерності. Дирекція школи висловила щиру подяку студентам за їх активну участь у творчому житті школи. Вдячні глядачі та учасники конкурсу були задоволені піднесеною атмосферою свята і проводжали виступи наших студентів бурхливими оплесками.

Юлія Ткачук, староста 42 групи
факультету мистецтв