ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РЕДАКЦІЯ ЖУРНАЛУ «EAST EUROPEAN SCIENTIFIC JOURNAL» ЗАПРОШУЄ ДО ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВИХ РОБІТ

Шановні науковці! Редакція журналу «East European Scientific Journal» (Варшава, Польша) запрошує Вас до публікації наукових робіт. Видання зареєстровано і публікується в Польщі. Публікуються статті всіх наукових областей.

2

Журнал видається англійською, німецькою, польською та російською, казахською та російською мовами.

Статті приймаються до 30-го числа кожного місяця. Періодичність: 12 номерів на рік. Формат – A4, кольоровий друк. Усі статті рецензуються. Кожен автор отримує одну безкоштовну копію журналу. Безкоштовний доступ до електронної версії журналу.

Опублікувати статтю

Архів журналу

Індексація журналу в наукометричних базах

Час поширення електронного макета видання – до 20 днів після останнього дня прийому статей для даного випуску, розповсюдження друкованих копій – до 15 робочих днів після затвердження електронного макета.

Журнал видається в Польщі, Росії, Австрії, Німеччині, Словаччині, Україні, Сполучених Штатах Америки і відправляється поштовою бандероллю.

Частина опублікованих видань відправляється в Національні бібліотеки Польщі, Німеччини, Франції, Великобританії та в бібліотеки найбільших вищих навчальних закладів Сполучених Штатів Америки.

* Wschodnioeuropejskie Czasopismo Naukowe
* (East European Scientific Journal)
* Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, Polska
* E-mail: info@eesa-journal.cominfo@eesa-journal.com