ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

РОЛЬ ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВИХ ПРАКТИК У СТАНОВЛЕННІ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХОРЕОГРАФІВ

У рамках діяльності навчально-практичної лабораторії «Консонанс руху та душі» при Регіональному науково-творчому центрі художньої освіти і майстерності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачкою кафедри хореографії та художньої культури, танцювально-руховою психотерапевткою Анастасією Подгоріновою систематично проводяться заняття із застосуванням танцювально-рухових практик для здобувачів спеціальності «Хореографія».

Заняття спрямовані на самопізнання, саморозуміння, удосконалення виконавської майстерності, розвиток здібностей до танцювальної імпровізації, пошук нових ідей, а також на формування педагогічних здібностей.

Усі ці завдання реалізовуються засобами вільного усвідомленого руху, Лабан-аналізу, танцювальної імпровізації, спонтанної композиції, а також через вправи «Рухове привітання», «Боді-джаз», «Дзеркало», «Танцювальний діалог» тощо.

Кожного разу учасники отримують нові цікаві усвідомлення про власний рух та танцювальну творчість в цілому, змінюють свій емоційний та фізичний стан, стають більш вільні та впевнені у своєму танці.

ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЯК ПОЄДНАННЯ І РЕАЛІЗАЦІЯ ТЕОРЕТИЧНИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ

Педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості педагогів. Це

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи, викладач кафедри хореографії та художньої культури, прекрасний і талановитий хореограф Грошовик Ірина Сергіївна. З Днем народження, Ірино Сергіївно!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 25 червня 2016 року на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету