ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЩИРО ВІТАЄМО ЮВІЛЯРА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

3 травня свій ювілейний День народження святкує старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович.

Щиро вітаємо шановного ювіляра з Днем народження! Висловлюємо глибоку вдячність і повагу за активну життєву позицію, громадську та мистецьку діяльність, вагомий особистий внесок у захист територіальної цілісності й незалежності України!

Зичимо невичерпної життєвої енергії, козацького здоров’я і довголіття, щастя, любові, творчої наснаги, мирного неба над головою, добробуту та усіляких гараздів!   Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує успіх, а Ваш багатий життєвий досвід, самовіддана праця, патріотизм і прекрасні людські якості ще довго слугуватимуть яскравим прикладом для прийдешніх поколінь.

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра образотворчого мистецтва

СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ МІСТА!СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ МІСТА!

7-8 жовтня 2023 року, вже вкотре жителі та гості Умані відзначають День міста! День міста – це свято тих, для кого Умань стала рідною домівкою, хто народився і виріс тут,

ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ-2013ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ-2013

21 травня 2013 року в актовій залі нового корпусу відбувся традиційний конкурс аматорського мистецтва «Пісенний вернісаж». Студенти університету мали змогу проявити свої вокальні здібності та отримати високу оцінку від журі

ОГОЛОШЕНО КАСТИНГ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “МІСТЕР МПФ – 2014”!ОГОЛОШЕНО КАСТИНГ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “МІСТЕР МПФ – 2014”!

До уваги усіх бажаючих студентів мистецько-педагогічного факультету чоловічої статі! Оголошується кастинг на участь у конкурсі “Містер мистецько-педагогічного факультету – 2014”. Усім бажаючим прохання звертатися за довідками до заступника декана мистецько-педагогічного