ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 3  травня, свій День народження відзначає старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Коваленко Юрій Вікторович.

Шановний Юрію Вікторовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, цікавих, продуктивних ідей та можливостей для їх втілення! Нехай здійснюються усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Адміністрація факультету мистецтв,

колектив кафедри образотворчого мистецтва

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку студентських робіт з образотворчого мистецтва, відкриття якої відбудеться 7 травня 2014 року у приміщенні історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” о 14:00 за адресою: м. Умань, вул.

ПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС»: СУКНІ – ІСТОРІЇ ЖИТТЯПРОЕКТ «ПЛАТТЬОПИС»: СУКНІ – ІСТОРІЇ ЖИТТЯ

7 листопада в Уманській картинній галереї відбулася презентація виставки дивовижного дизайнера, художника Володимира Уманенка під назвою «Платтьопис», яку відвідали викладачі і студенти кафедри образотворчого мистецтва. Під час вернісажу присутні не

ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ В НАУЦІ!

Сьогодні, 11 лютого, вкотре відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Шановні, чарівні наші жінки! Від імені чоловічого складу факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вітаємо