ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально – хорового мистецтва Сирота Зоя Миколаївна.

Шановна імениннице!  Прийміть щирі вітання з нагоди дня народження! Від усієї душі зичимо вам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, злагоди, добра, гарного настрою. Нехай ваше життя буде багатим на радісні  та світлі події, вагомі здобутки в усіх справах та починаннях.

Бажаєм надалі Вам світлої долі,
Оптимізму, запалу, сили доволі.
Творчого вогника, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди здорові й щасливі !

ТРІО «ГОНТА» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ З НАГОДИ 20-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ!ТРІО «ГОНТА» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ З НАГОДИ 20-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

27 серпня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії та художньої культури Сизоненко Вікторія Анатоліївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я,