ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ХОРЕОГРАФІЧНОГО ПРОЕКТУ «ТАНЦЮЄМО УКРАЇНСЬКЕ»

Народна хореографія – це танцювальна мова кожного народу. Яка увібрала в себе ментальні особливості, темперамент, життєві звичаї та традиції свого народу. Вона є відображенням свого народу, тому є особливою та відмінною. Кожен народ має свою історію, яка репродукується в літературі, музиці, образотворчому та хореографічному мистецтві. На часі стає важливим збереження культури українського народного танцю.

22 травня 2024 року в рамках збереження національної культури та ідентичності, здобувачі освіти спеціальності 024 Хореографія реалізували проєкт «Танцюємо українське», під керівництвом Бикової О.В. – кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри хореографії та художньої культури та Маркіної В.В. – викладача кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини.

Мета проєкту «Танцюємо українське»: розкрити актуальність формування національної свідомості українця в контексті соціально-хореографічних проєктів. Означити зміст хореографічного репертуару, форми і методи реалізації соціально-хореографічних проектів національного характеру на прикладі танцювальних постановок для дітей молодшого шкільного віку.

Втілення проєкту відбувалось на базі Уманської міської гімназії № 5. Здобувачі освіти 21 та 36 групи під час проходження практики додатково працювали з учнями 1-4 класів над хореографічними постановками: «Україна рідна земля», «Барви України», «Дружні погуляночки», «Дитячі вибрики», «Весняний хоровод». Підсумком роботи був проведений показ танцювальних номерів для батьків учнівських колективів і гостей освітнього закладу.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІТАВСВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ ВІТАВ

Як в минулі роки святкували День святого Миколая в нашій школі? Зранку взаємні вітання між дітьми, між дорослими, між дітьми і вчителями, потім уроки, а пізніше – зустріч учнів з

VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Традиційно, упродовж двох днів – 21 та 22 жовтя 2021 р. на факультеті мистецтв проходила VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи».

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА (ДИСТАНЦІЙНО/ON-LINE)ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА (ДИСТАНЦІЙНО/ON-LINE)