ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА (ДИСТАНЦІЙНО/ON-LINE)

ІV ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА (ДИСТАНЦІЙНО/ON-LINE)

На базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 20 травня 2021 року відбудеться ІV Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва дистанційно на платформі ZOOM! (далі Олімпіада).
Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання обдарованої учнівської молоді в галузі хореографії.
До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів.
До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ІV Всеукраїнська олімпіада з хореографічного мистецтва складається з наступних блоків

Теоретичний блок

Мета І блоку Олімпіади: перевірка знань учасників Олімпіади з теорії хореографічного мистецтва.
Важлива інформація: Теоретичний блок Олімпіади побудований у вигляді тестових завдань (Google форма. Тест буде проведено в режимі он-лайн 20 травня 2021 року о 10.00). На складання тесту відводиться 20 хвилин. Для успішного складання Теоретичного блоку учасники Олімпіади повинні знати: хореографічну термінологію, назви танцювальних елементів, вправ, фігур, видатних діячів хореографічного мистецтва, історичні аспекти з різних напрямів хореографії.
Критерії оцінювання: За кожну правильну відповідь на тестове запитання учаснику Олімпіади зараховується 0,5 балів. Максимальна кількість балів за Теоретичний блок може становити – 10.

Хореографічно-виконавський блок

Мета ІІ блоку Олімпіади: виявлення рівня виконавсько-хореографічної майстерності учасників Олімпіади. Посилання на відео власного виконання на YouTube каналі/ або посилання на Google диск/ або формат відео надіслане в заявці до 15 травня 2021 року на е-mail: kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада».
Важлива інформація: ІІ блок Олімпіади складається з виконання та вербальної презентації сольної хореографічної композиції. За вибором учасника композиція виконується на матеріалі класичного, народно-сценічного, спортивно-бального або сучасного танцю (до 3 хвилин).

Критерії оцінювання:
– композиційна побудова (художня ідея, оригінальність);
– хореографічно-виконавська майстерність (технічна, артистична, пластично-інтонаційна);
– загальне враження;
– вербальна презентація композиції.

Просимо подавати заявки на участь в Олімпіаді до 15 травня 2021 року за посиланням або надсилати на електронну адресу kafedra_horeografii@ukr.net зазначивши тему листа «олімпіада».

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади!

Контактна інформація:
096 439 97 49 – Бикова Ольга Вікторівна, доцент кафедри хореографії та художньої культури;
063 120 75 16 – Маркіна Вікторія Василівна – викладач-стажист кафедри хореографії та художньої культури.

Оргкомітет Олімпіади

про ІV Всеукраїнську олімпіаду
з хореографічного мистецтва (дистанційно/online)

Завантажити (DOCX, 18KB)