20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТАРТУВАВ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ НА ТЕМУ ГОЛОКОСТУ ДЛЯ МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ

СТАРТУВАВ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ НА ТЕМУ ГОЛОКОСТУ ДЛЯ МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти й науки України оголошує ІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проєктів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост». Прийом заявок триває до 7 жовтня 2019 року.

Конкурс покликаний підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема масових розстрілів у Бабиному Яру й загалом злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Які роботи приймають на конкурс?

Науково-дослідні проєкти з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології та інших, пов’язані з тематикою конкурсу. Проєкти мають бути новими, не містити плагіату та не мати нагород інших конкурсів. Роботи можна подавати українською або англійською мовами.

Хто може брати участь у конкурсі?

Студенти (курсанти), які навчаються на 3-4 курсі бакалаврату або на магістратурі, а також аспіранти. Можна брати участь у конкурсі індивідуально або в складі авторського колективу не більш як із двох осіб. Якщо ви вже були учасником конкурсу, можна податися знову, але з новим проєктом.

Як проходитиме конкурс?

У три етапи:

І етап — прийом заявок на конкурс триває до 7 жовтня 2019 року. Щоб взяти участь, надсилайте заявку та анотацію проєкту на електронну адресу: konkurs@babynyar.org. На їхній основі журі відбере учасників другого етапу до 15 жовтня 2019 року.

ІІ етап — подання конкурсних робіт триває до 15 листопада 2019 року. Журі оцінить проєкти та відбере найкращі для участі у третьому етапі.

ІІІ етап — презентація та захист проєктів, за результатами яких журі визначить переможця конкурсу. Третій етап відбудеться у грудні 2019 року в одному з університетів Києва.

До складу журі конкурсу увійдуть представники Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» та установ, за сприяння яких проводиться конкурс, а також авторитетні історики, представники громадського сектора та культурного середовища.

Переможець конкурсу та проєкти, які посядуть друге і третє місця, отримають винагороди:

  • за перше місце — 5000 гривень;
  • за друге місце — 3000 гривень;
  • за третє місце — 2000 гривень.

Переможець конкурсу здобуде можливість пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр».

Вимоги до робіт і деталі подачі заявок — у «Положенні про конкурс», що доступне за посиланням

Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Анна-Марія Басаурі-Зюзіна – (044) 233 66 17, e-mail: konkurs@babynyar.org.

Джерело: МОН України

Залишити відповідь

Схожі новини

ЩОДО ПОДАННЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДЛЯ НАЙТАЛАНОВИТІШИХ МОЛОДИХ УЧЕНИХЩОДО ПОДАННЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ОТРИМАННЯ ІМЕННИХ СТИПЕНДІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДЛЯ НАЙТАЛАНОВИТІШИХ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 16 березня 2007 року № 774-V «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» засновано 30 іменних стипендій Верховної Ради

ПЕРШИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОЇ СЦЕНИПЕРШИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВУЛИЧНОЇ СЦЕНИ

2 червня 2013 року в Умані відбувся Перший театральний фестиваль вуличної сцени у рамках проведення культурно-мистецької акції «Умань – культурна столиця України», започаткованої народним депутатом України Антоном Яценком. Це було

ПОДОРОЖ ДО КИЄВАПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Нещодавно студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва здійснили екскурсійну поїздку до столиці нашої держави, славного міста Києва. З метою ознайомлення з народним і сучасним українським мистецтвом, студенти відвідали кілька виставок.