ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ХОРЕОГРАФІЯ” ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОМУ ВІДКРИТТІ ЕКСКУРСІЙНОГО СЕЗОНУ ДЕНДРОПАРКУ “СОФІЇВКА”

6 квітня 2019 року студенти спеціальності “Хореографія” факультету мистецтв взяли участь в урочистому відкритті екскурсійного сезону дендропарку “Софіївка”.

Велично виглядав вальс у їхньому виконанні на тлі оновленого Уманського парку.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 серпня, свій День народження святкує викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна. Шановна Ярославо Олексіївно! У радісний і світлий День народження хочемо побажати Вам міцного здоров’я, достатку, успіхів

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку студентських робіт з образотворчого мистецтва, відкриття якої відбудеться 7 травня 2014 року у приміщенні історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” о 14:00 за адресою: м. Умань, вул.

ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»ВІДБУВСЯ ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «КВІТНЕВА ФЕЄРІЯ – 2014»

Шалені овації, 600 дітей різної вікової категорії з різних куточків України, переповнена глядацька зала, безліч емоцій! Саме така атмосфера панувала вчора в стінах нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені