СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ПРОВЕЛИ РЯД МАЙСТЕР-КЛАСІВ В УМАНСЬКОМУ НВК «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №10 – МЕДИЧНА ГІМНАЗІЯ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Останній дзвоник завжди радісна і сумна подія одночасно. Радісна, тому що закінчився навчальний рік і попереду дітей чекають канікули. А сумна вона для випускників одинадцятикласників – вони залишають шкільне подвір’я, щоб далі мандрувати своєю дорогою. Цього року святкування останнього дзвоника відбувалося в незвичайному форматі. Студентів спеціальності «Образотворче мистецтво» запросили в Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ‒ медична гімназія» Уманської міської ради Черкаської області провести майстер класи для учнів школи. Захоплююча та радісна подія для учнів і для студентів також.

Майстер-клас по аквагриму проводили Любонько Марія, Огризько Діана, Денесюк Ірина.

Майстер-клас по розпису хною – Трач Ірина, Лисенкова Юлія, Гребенкова Світлана.

Майстер-клас по розпису гіпсових фігурок провела кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва – Семенова Олена Віталіївна.

Майстер-класи пройшли в атмосфері радості та доброзичливості. Отож побажаємо усім всього найкращого та веселих канікул.