ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Культурно-просвітницький центр ВІДБУЛОСЯ НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИЦЬ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ ФОТОКОНКУРСУ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»

Відбулося нагородження учасниць та переможців фотоконкурсу, ініційованого студрадою факультету «Міс факультету мистецтв – 2019».

За результатами голосування, участь в якому взяли понад 2000 осіб із 19 країн світу, ІІ віце-міс факультету мистецтв стала студентка спеціальності «Музичне мистецтво» – Маргарита Очинська; І віце-міс факультету мистецтв, студентка спеціальності «Хореографія» – Ілона Гончар; Міс факультету мистецтв, студентка спеціальності «Хореографія» – Анна Мороз.

Декан факультету мистецтв, Терешко Інна Григорівна, привітала всіх учасниць та побажала нових звершень та подальших перемог!

Дівчата були нагороджені солодкими призами та грамотами.